"Gözlüğün Adresi"

 

www.gozlugunadresi.com ® Lenti Optik ® Since 1998

 

Müşterilerimize, daima kaliteli ve garantili ürünler sunmanın yanısıra, uygun fiyatlı çözümler sunarız.

 

25 yıllık serüvenimiz Konya Zafer Meydanındaki 50 metrekarelik bir optik dükkânında başladı..

 

en moda güneş gözlüğü modelleri binlerce farklı seçenek uygun fiyatlı gözlükler indirimli gözlük kampanyaları stoktan teslim ücretsiz kargo!

 

Sıcak dostluklara bir de kaliteli hizmet eklenince kısa sürede mağazamız semtinin buluşma noktasına dönüştü.

 

Farklı semtlerden gelip alışveriş yapan müşterilerimizin teşvikiyle Konya içerisinde şubeleşmeye karar verdik.

 

Önceleri cadde mağazaları ile genişleyen ailemiz, alışveriş merkezlerine açtığımız mağazalar ile kendini ulusal markalarla yarışır halde buldu.

 

Bu rüzgâr ile dünyaca ünlü birçok güneş gözlüğü, kol saati markasını bünyesine katan firmamız, patentini ve marka isimlerini tescil ettirdiği kendi güneş gözlüğü ve optik gözlük markalarını ithal etmeye başladı.

 

2019 yılında sınırlarını Konya’nın dışına taşımaya karar veren firmamız e-ticaret alanında yatırım yapmaya karar verdi. Kısa sürede mağazacılık tecrübesini online satış ile birleştirerek güneş gözlüğü ve kol saati satışında başarılı firmalar arasına girdi.

 

Adaletli, şeffaf ve paylaşımcı bir yönetimle, çalışanlarımıza ergonomik ve verimli bir çalışma ortamı oluşturmayı, müşterilerimiz için fark yaratmayı, yüksek hizmet kalitemizin standardını koruyarak müşterilerimizin beklentilerini aşmayı, garanti sürecini iyi yöneterek satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı kendine misyon edinmiştir.

 

Vizyonumuz; dünyaca ünlü güneş gözlüğü ve saat markalarının en yeni modellerini ilk satışa sunan firma olarak, sektöründe trend ve standart belirleyici olmak.

 

www.gozlugunadresi.com

 

Dünya Markaları Gözlük ve Saat, Optik Gözlük Çerçeve Çeşitleri ve Her Çeşit Kontakt Lensler Aradığınız Herşey Burada!
>>
www.lentioptik.com.tr Mağaza ile iletişim kurunuz..
0332 350 8833 Konya

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR

 

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnimizi inceleyebilirsiniz.